Moje prodejna
LOADER
Menu
Produkty

Dobíjení mobilních telefonů

Okamžité dobití mobilních telefonů bez jakýchkoliv dalších nákladů – nová služba v prodejnách PEPCO!

Jednoduše nahlaste prodavačce české telefonní číslo, které chcete dobít, a zaplaťte hotově nebo kartou. Vaše telefonní číslo bude dobito během několika vteřin. Rychle, jednoduše a pohodlně.

Udělejte někomu hezký den díky PEPCO: kupte dnes v prodejně kredit členovi vaší rodiny, milované osobě nebo kamarádovi!

Garantujeme plnou dostupnost všech dobíjených částek poskytovaných následujícími operátory: O2, Vodafone, T-Mobile a dalšími (možnost dobít kredit na Sazka mobile nejsou v prodejnách k dispozici).

Mezinárodní dobíjení mobilních telefonů

Zakupte si poukaz na dobití mezinárodních mobilních telefonů u více než 400 operátorů ve více než 150 zemích po celém světě. Požádejte prodavačku o dobití pro zemi, o kterou máte zájem.

Je to jednoduchý a rychlý způsob, jak poslat dárek vašim nejbližším, kteří žijí v zahraničí. Dát jim tak najevo, že na ně myslíte a že si jich vážíte. Funguje to pro ty, kteří jsou v zahraničí a potřebují finanční pomoc ve formě kreditu do mobilního telefonu. Kredit jim pomůže s úhradou telefonních hovorů, SMS a dat.

Dobíjení telefonů v rámci celého světa nebylo nikdy rychlejší a jednodušší. Ať už dobíjíte mezinárodní telefonní číslo svým přátelům nebo rodině, důvěřujte nové službě, kterou poskytuje PEPCO. Zaplatit můžete v prodejnách PEPCO hotově nebo kartou.

Elektronické dobíjecí karty

Elektronické dobíjecí karty představují skvělý a rychlý způsob dobití vašich online účtů, aniž byste s nimi museli spárovat platební kartu nebo bankovní účet. Zajišťují vám finanční soukromí díky bezpečným, snadným a pohodlným platbám. Jsou perfektní alternativou placení pro mladé dospělé a teenagery.

Elektronická dobíjecí karta je tištěným poukazem s PIN kódem, kterou si koupíte v prodejně a poté ji použijete k placení. Využít ji můžete celé řadě online webů nebo pro navýšení kreditu na svých online účtech, pro zakoupení čehokoli, od her a hudby přes filmy až po další internetové služby a produkty. Elektrickou dobíjecí kartu můžete dokonce poslat i ostatním.

Tyto produkty mohou být skvělým dárkem pro rodinu i přátele.

Nabízíme dobíjecí karty pro světové značky, jako jsou paysafecard, Microso Xbox, Sony PlayStation, Allegria, Amazon, Wargaming a mnoho dalších.

Mohlo by se vám také líbit: