Moje prodejna
LOADER
Menu
Produkty

Dobíjení mobilních telefonů

Okamžité dobití mobilních telefonů bez jakýchkoliv dalších nákladů – nová služba v prodejnách PEPCO!

Jednoduše nahlaste prodavačce české telefonní číslo, které chcete dobít, a zaplaťte hotově nebo kartou. Vaše telefonní číslo bude dobito během několika vteřin. Rychle, jednoduše a pohodlně.

Udělejte někomu hezký den díky PEPCO: kupte dnes v prodejně kredit členovi vaší rodiny, milované osobě nebo kamarádovi!

Garantujeme plnou dostupnost všech dobíjených částek poskytovaných následujícími operátory: O2, Vodafone, T-Mobile a dalšími (možnost dobít kredit na Sazka mobile nejsou v prodejnách k dispozici).

Mezinárodní dobíjení mobilních telefonů Jump Top Up!

Díky mezinárodnímu dobíjení mobilních telefonů Jump Top Up! můžete dobít telefon rodině i přátelům po celém světě, a to u více než 400 operátorů ve více než 140 zemích.

Ukažte svým blízkým, že na ně myslíte, a pošlete jim rychle a snadno praktický dárek. Služba je určena lidem žijícím v zahraničí, kteří potřebují dobít kredit u svého mobilního telefonu. Kredit jim pomůže s úhradou telefonních hovorů, SMS i dat.

Dobíjení telefonů v rámci celého světa nebylo nikdy rychlejší a jednodušší. Jak na to?

1. Přijďte do PEPCO a zeptejte se pokladní na zemi, o kterou máte zájem.

2. Kupte si mezinárodní kód pro dobití telefonu Jump Top Up!. Nezapomeňte, že při nákupu musíte uvést telefonní číslo osoby, které chcete dobít kredit. Dobití můžete pohodlně zaplatit v hotovosti nebo kartou.

3. Zakoupený voucher na dobití telefonu můžete uplatnit na webu jumptopup.com, pomocí aplikace Jump Top Up (aplikace je zdarma) nebo prostřednictvím čísla IVR +48223070456.

Zůstaňte ve spojení s blízkými, bez ohledu na to, kde jsou, a dobijte jim kredit mobilního telefonu s Jump Top Up! už dnes.

Elektronické dobíjecí karty

Elektronické dobíjecí karty představují skvělý a rychlý způsob dobití vašich online účtů, aniž byste s nimi museli spárovat platební kartu nebo bankovní účet. Zajišťují vám finanční soukromí díky bezpečným, snadným a pohodlným platbám. Jsou perfektní alternativou placení pro mladé dospělé a teenagery.

Elektronická dobíjecí karta je tištěným poukazem s PIN kódem, kterou si koupíte v prodejně a poté ji použijete k placení. Využít ji můžete celé řadě online webů nebo pro navýšení kreditu na svých online účtech, pro zakoupení čehokoli, od her a hudby přes filmy až po další internetové služby a produkty. Elektrickou dobíjecí kartu můžete dokonce poslat i ostatním.

Tyto produkty mohou být skvělým dárkem pro rodinu i přátele.

Nabízíme dobíjecí karty pro světové značky, jako jsou paysafecard, Microso Xbox, Sony PlayStation, Allegria, Amazon, Wargaming a mnoho dalších.

Mohlo by se vám také líbit: