Moje prodejna
LOADER
Menu
Produkty

Co nás pohání?

Ve středu našeho zájmu je vždy zákazník. Rozvíjíme se tím, že odpovídáme na jeho potřeby a očekávání. Naším největším esem v rukávu je široká nabídka výrobků za příznivé ceny, pohodlné obchody a příjemné obsluha.
01

Naše mise

Našim zákazníkům zajišťujeme nejsnadnější přístup ke všem výrobkům, které dennodenně potřebují a touží po nich, aby mohli obléct svoji rodinu a také vést a zdobit své domácnosti, a to za nejnižší ceny.
02

Naše vize

Stát se největší, nejlepší, nejlevnější a nejznámější značkou obchodů pro rodinu a domácnost v Evropě.
03

Naše strategie

Chceme podnikat udržitelným způsobem a soustředit se na několik hlavních oblastí rozvoje, které se týkají: zaměstnanců a zákazníků, dodavatelského řetězce a infrastruktury, která podporuje náš byznys.

Naše čísla
hovoří samy za sebe!

Dynamický rozvoj společnosti trvá nepřetržitě od roku 1999. První obchody se zrodily v Polsku, v roce 2004. Dnes jich v Evropě máme přes 2000!

Díky velkému měřítku našeho podnikání a trvalé péči o nízké provozní náklady můžeme nabízet kvalitní výrobky za příznivou cenu na čím dál tím více místech.

> 20 milionů

zákazníků měsíčně

> 600

osob v centrále v polsku

> 20 tisíc

ZAMĚSTNANCŮ VE 14 EVROPSKÝCH ZEMÍCH

> 2 tisíce

OBCHODŮ VE 14 EVROPSKÝCH ZEMÍCH

> 20 let

NEUSTÁLÉHO ROZVOJE

> 200 tis. m2

SKLADOVACÍCH PLOCH V EVROPĚ


Chceme proniknout ke každému

Každý rok otvíráme průměrně tři sta obchodů na nových místech a vstupujeme na minimálně dva evropské trhy. Jen v poslední dekádě se počet zaměstnanců PEPCO zdesetinásobil.

Soustředíme se na zajištění co možná nejlepší dostupnosti cenově atraktivních výrobků, ale také na pokud možno co nejširší zeměpisný dosah.

.

Počet obchodů v jednotlivých zemích:

Polsko
1135
Česko
236
Slovensko
133
Rumunsko
326
Maďarsko
195
Slovinsko
31
Chorvatsko
82
Litva
52
Lotyšsko
42
Estonsko
24
Bulharsko
82
Itálie
6
Srbsko
32
Španělsko
8
Rakousko
3

Celkový počet obchodů PEPCO v Evropě: *

2387

PEPCO je maloobchodní značka a stejně jako další dvě značky Poundland nebo Dealz patří do společnosti PEPCO Group. Svým zákazníkům, zejména rodinám se skromnějším rozpočtem, nabízí vše, co potřebují k vybavení a zkrášlení svého domova, a to oblečení, základní produkty pro domácnost, dekorace a rychloobrátkové zboží.

Více než 3 000 malých a středních obchodů společnosti PEPCO Group najdete v 16 evropských zemích, konkrétně v nákupních centrech, maloobchodních parcích nebo přímo na ulicích.

V květnu 2021 vstoupila společnost PEPCO Group na Varšavskou burzu cenných papírů.

Zjistěte více o PEPCO Group

Náš příběh, to je příběh úspěchu!

2021

K PEPCO rodině se připojuje i Španělsko a Rakousko!

2020

Otvíráme obchody v Itálii a Srbsku

V Polsku slavíme otevření 1000. obchodu PEPCO
2019

K rodině PEPCO se připojuje Bulharsko.

2018

Objevujeme se v Estonsku a Lotyšsku.

2017

Otvíráme obchody v Chorvatsku, Slovinsku a v Litvě.

2016

Za necelé dva roky zdvojnásobujeme počet obchodů - otvíráme tisící obchod PEPCO v Evropě.

2015

PEPCO už je možné navštívit v Rumunsku a Maďarsku.

2014

Slavíme otevření pětistého obchodu PEPCO.

od 2013

Naše obchody jsou poprvé k dispozici také zákazníkům mimo Polsko.

PEPCO vzniká v Česku a na Slovensku.
2007

Otevření 100. obchodu PEPCO.

2004

Rodí se prvních 14 obchodů v takových městech jako: Poznaň, Bydhošť nebo Gdaňsk.

1999

Začátky tvorby základů pro síťový byznys.

Naši zaměstnanci jsou vizitkou značky PEPCO!

Společnost se dynamicky rozvíjí díky zaměstnancům a oni se rozvíjí s ní – učí se, následují své ambice, jsou povyšováni.

Evropská síť PEPCO zaměstnává přes 20 000 zaměstnanců, mezi nimi více než 600 v poznaňské centrále a přes 1000 v distribuci. Mezi současnými zaměstnanci jsou stále lidé, kteří v roce 1999 začali v kolektivu několika desítek lidí rozvíjet naši společnost. To je kromě jiného důvod, proč se nám, navzdory měřítku naší činnosti, daří udržet otevřenou, rodinnou atmosféru.

Dříve jsem byla pět let zodpovědná za jeden trh, ale dnes, když jsem ředitelkou prodeje v jihoevropském regionu, řídím osm různých států. Je to skvělá zkušenost, protože přes jednotnou organizační strukturu a kulturu mám celou dobu možnost učit se novému chování a trochu jinému přístupu ke každodennímu životu.
Když se mě ptají lidé mimo PEPCO na základy neustálého, více než 20letého pozitivního rozvoje společnosti, neměnně odpovídám: skvělí zaměstnanci a pracovní atmosféra, která vychází z pěti hodnot, jež jsou směrodatné pro společnost, tedy úcta, poctivost, spolupráce, nadšení a zdokonalování. Pracuji v PEPCO od prvního dne, kdy existuje, a sám to dennodenně zažívám.
PEPCO je místem mezinárodní spolupráce. Pracují zde důvěryhodní lidé, kteří denně projevují úžasnou angažovanost a chuť dosáhnout úspěchu. V IT oddělení čekají na každého neustále nové výzvy a nové projekty. Mezi námi existuje kultura učení se z chyb, ve které je prohra považována za příležitost k učení se a rozvoji.
Práce ve společnosti, která pečuje o rozvoj a vzdělávání, dovoluje zaměstnancům realizovat své vlastní nápady na sociální projekty, je splněním snů pro každého, kdo chce působit v oblasti sociální zodpovědnosti byznysu.

Staň se už dnes součástí našeho úspěchu!

Zaměstnanecké výhody
Profesní výzvy
Šance na rozvoj
Systémy školení
Mezinárodní prostředí
Přátelská atmosféra
Zaměstnanecká sleva
Kafetérie benefitů
… a mnoho dalších!

Charitativní činnost

Pro PEPCO jsou prioritou v oblasti sociálního působení právě děti a organizace jejich volného času, rozvoj, vzdělávání a vyrovnávání životních příležitostí. Spolupracujeme s veřejně prospěšnými organizacemi, tvoříme vlastní podpůrné programy, angažujeme se jako dobrovolníci. V každém státě, ve kterém působíme, se věnujeme různým iniciativám, které jsou zaměřeny na děti.

 

Poctivá práce přináší výsledky!

PEPCO je jednou z nejvíce ceněných značek na trhu jak mezi zákazníky, tak mezi odborníky!

Důkazem toho jsou, kromě milionů nakupujících v našich obchodech, ceny a oborová ocenění, která jsou udělována za kvalitu, oblíbenost, důvěru a jméno. Jsme hrdí na všechnu chválu, která nás mobilizuje k dalšímu rozvoji pro naše zákazníky a zaměstnance.

Naše ocenění:

Hvězda kvality obsluhy 2020

Ocenění, které je udělováno společnostem, za vysokou kvalitu obsluhy spotřebitele oceňovanou Polským programem kvality obsluhy, jenž celoročně zkoumá úroveň spokojenosti spotřebitelů...
Čti více
Ocenění, které je udělováno společnostem, za vysokou kvalitu obsluhy spotřebitele oceňovanou Polským programem kvality obsluhy, jenž celoročně zkoumá úroveň spokojenosti spotřebitelů a ročně zpracovává miliony údajů. Již poněkolikáté provedený výzkum jednoznačně ukazuje, že nás zákazníci PEPCO považují za přátelskou a důvěryhodnou značku.

Super značka 2020

Ocenění pro nejvíc se rozvíjející, rozeznatelné a inovativní značky, jež jsou přítomny na polském trhu. Značka PEPCO již poněkolikáté získala ocenění SUPER...
Čti více
Ocenění pro nejvíc se rozvíjející, rozeznatelné a inovativní značky, jež jsou přítomny na polském trhu. Značka PEPCO již poněkolikáté získala ocenění SUPER ZNAČKY 2020 za kvalitu, důvěru a jméno. V žebříčku se hodnotí: tržní pozice jednotlivých značek a jejich progrese, kvalita výrobků nebo služeb a také úroveň důvěry zákazníků. Speciální ocenění, které PEPCO obdrželo v rámci jubilejního ročníku programu „Dobrá značka - kvalita, důvěra…

Značka dekády

Speciální ocenění, které PEPCO obdrželo v rámci jubilejního ročníku programu „Dobrá značka - kvalita, důvěra, jméno“ za pravidelné objevování se v...
Čti více
Speciální ocenění, které PEPCO obdrželo v rámci jubilejního ročníku programu „Dobrá značka - kvalita, důvěra, jméno“ za pravidelné objevování se v hlasování v období let 2009–2019. PEPCO je jedinou oceněnou značkou mezi diskontními obchody a již deset let jednou z nejvíce ceněných společností mezi spotřebiteli a odborníky na trh!

Hvězda kvality obsluhy 2019

Ocenění, které je udělováno společnostem, za vysokou kvalitu obsluhy spotřebitele oceňovanou Polským programem kvality obsluhy, jenž celoročně zkoumá úroveň spokojenosti spotřebitelů...
Čti více
Ocenění, které je udělováno společnostem, za vysokou kvalitu obsluhy spotřebitele oceňovanou Polským programem kvality obsluhy, jenž celoročně zkoumá úroveň spokojenosti spotřebitelů a ročně zpracovává miliony údajů. Již poněkolikáté provedený výzkum jednoznačně ukazuje, že nás zákazníci PEPCO považují za přátelskou a důvěryhodnou značku.

Super značka 2019

Ocenění pro nejvíc se rozvíjející, rozeznatelné a inovativní značky, jež jsou přítomny na polském trhu. Značka PEPCO již poněkolikáté získala ocenění SUPER...
Čti více
Ocenění pro nejvíc se rozvíjející, rozeznatelné a inovativní značky, jež jsou přítomny na polském trhu. Značka PEPCO již poněkolikáté získala ocenění SUPER ZNAČKY 2019 za kvalitu, důvěru a jméno. V žebříčku se hodnotí: tržní pozice jednotlivých značek a jejich progrese, kvalita výrobků nebo služeb a také úroveň důvěry zákazníků.

Forbes Diamonds 2018

To je žebříček nejdynamičtěji se rozvíjejících společností v Polsku. Ve spolupráci s redakcí měsíčníku „Forbes“ a na základě údajů shromážděných z obchodních...
Čti více
To je žebříček nejdynamičtěji se rozvíjejících společností v Polsku. Ve spolupráci s redakcí měsíčníku „Forbes“ a na základě údajů shromážděných z obchodních průzkumů společnosti Bisnode Polsko je zpracována databáze společností a podniků, kterým je udělen pozitivní rating důvěryhodnosti. PEPCO se již poněkolikáté stalo nositelem ceny tohoto hlasování.

Hvězda kvality obsluhy 2018

Ocenění, které je udělováno společnostem, za vysokou kvalitu obsluhy spotřebitele oceňovanou Polským programem kvality obsluhy, jenž celoročně zkoumá úroveň spokojenosti spotřebitelů...
Čti více
Ocenění, které je udělováno společnostem, za vysokou kvalitu obsluhy spotřebitele oceňovanou Polským programem kvality obsluhy, jenž celoročně zkoumá úroveň spokojenosti spotřebitelů a ročně zpracovává miliony údajů. Již poněkolikáté provedený výzkum jednoznačně ukazuje, že nás zákazníci PEPCO považují za přátelskou a důvěryhodnou značku.

Super značka 2018

Ocenění pro nejvíc se rozvíjející a rozeznatelné značky, jež jsou přítomny na polském trhu. Značka PEPCO byla již poněkolikáté velmi dobře hodnocena...
Čti více
Ocenění pro nejvíc se rozvíjející a rozeznatelné značky, jež jsou přítomny na polském trhu. Značka PEPCO byla již poněkolikáté velmi dobře hodnocena a získala díky této skutečnosti ocenění SUPER ZNAČKY 2018 za kvalitu, důvěru a jméno. V žebříčku se hodnotí: tržní pozice jednotlivých značek a jejich progrese, kvalita výrobků nebo služeb a také úroveň důvěry zákazníků.

AI Excellence Award 2017

Prestižní ocenění Best Retailer of the Year 2017 a také AI Excellence Award za největší úspěch roku 2017: 1000. otevření obchodu. Ocenění...
Čti více
Prestižní ocenění Best Retailer of the Year 2017 a také AI Excellence Award za největší úspěch roku 2017: 1000. otevření obchodu. Ocenění je udělováno společností AI Global Media.

SUPER MARKA 2017

Ocenění pro nejvíc se rozvíjející a rozeznatelné značky, jež jsou přítomny na polském trhu.
Čti více
Ocenění pro nejvíc se rozvíjející a rozeznatelné značky, jež jsou přítomny na polském trhu.

Hvězda kvality obsluhy 2017

Ocenění, které je udělováno společnostem za vysokou kvalitu obsluhy spotřebitele oceňovanou Polským programem kvality obsluhy.
Ocenění, které je udělováno společnostem za vysokou kvalitu obsluhy spotřebitele oceňovanou Polským programem kvality obsluhy.

Forbes Diamond 2017

Již podesáté společnost Bisnode Polsko ve spolupráci s redakcí měsíčníku „Forbes“ zpracovala žebříček nejdynamičtěji se rozvíjejících společností a podniků v Polsku....
Čti více
Již podesáté společnost Bisnode Polsko ve spolupráci s redakcí měsíčníku „Forbes“ zpracovala žebříček nejdynamičtěji se rozvíjejících společností a podniků v Polsku. Takových, které ve třech posledních letech nejrychleji zvýšily svoji hodnotu. V žebříčku oceněných společností z velkopolského regionu získalo PEPCO I. místo.

Retailers' Awards 2016

Retail Awards je jednou z nejvýznamnějších událostí v Polsku, která každý rok spojuje několik stovek investorů a developerů ze střední a...
Čti více
Retail Awards je jednou z nejvýznamnějších událostí v Polsku, která každý rok spojuje několik stovek investorů a developerů ze střední a východní Evropy. PEPCO se stalo vítězem v kategorii Best Expansion a náš provozní ředitel Marcin Stańko byl nominován v kategorii Best Manager of the Year.

Dobrá značka 2016

Toto ocenění je udělováno nejinovativnějším, nejvíc se rozvíjejícím a nejlépe rozeznatelným polským značkám. V žebříčku se hodnotí: tržní pozice jednotlivých značek...
Čti více
Toto ocenění je udělováno nejinovativnějším, nejvíc se rozvíjejícím a nejlépe rozeznatelným polským značkám. V žebříčku se hodnotí: tržní pozice jednotlivých značek a jejich progrese, kvalita výrobků nebo služeb a také úroveň důvěry zákazníků. PEPCO získalo ocenění „Dobrá značka“ potřetí v řadě.

Forbes Diamonds 2016

Žebříček nejdynamičtěji se rozvíjejících společností v Polsku. Na základě údajů shromážděných v anketě je tvořena databáze společností a podniků, kterým je...
Čti více
Žebříček nejdynamičtěji se rozvíjejících společností v Polsku. Na základě údajů shromážděných v anketě je tvořena databáze společností a podniků, kterým je udělen pozitivní rating důvěryhodnosti. PEPCO se již poněkolikáté stalo nositelem ceny tohoto hlasování.

Gepardy Biznesu 2015

Žebříček oceněných je sestavován na základě růstu tržní hodnoty. Do analýzy jsou vybírány ty společnosti, které v daném období dosáhly určitého...
Čti více
Žebříček oceněných je sestavován na základě růstu tržní hodnoty. Do analýzy jsou vybírány ty společnosti, které v daném období dosáhly určitého obratu a zisku a zároveň mají kladnou hodnotu kapitálu. Finanční výsledky polských společností analyzuje Institut evropského byznysu.

Retailers' Awards 2014

Galavečer CEE Retail Awards je jednou z nejvýznamnějších událostí v Polsku oblasti komerčních nemovitosti, která každý rok spojuje několik stovek investorů...
Čti více
Galavečer CEE Retail Awards je jednou z nejvýznamnějších událostí v Polsku oblasti komerčních nemovitosti, která každý rok spojuje několik stovek investorů a developerů ze střední a východní Evropy. PEPCO zvítězilo v kategorii Discount Retailer of the Year 2014.