Vánoční výprodej od 7. 12.! Hledejte označené produkty ve své

Oblíbené

Můj obchod

0

O nás

PEPCO to je neustálý vývoj

Jsme evropskou sítí obchodů, která nabízí oblečení pro celou rodinu a výrobky pro domácnost za nízké ceny.

Náš rozvoj začal před více než dvaceti lety v Polsku. Dnes jsme přítomni ve více než dvanácti evropských zemích. Současně jsme se stali jedním z nejoblíbenějších prodejců dětského oblečení a také lídrem mezi dodavateli dekoračních předmětů. Našeho úspěchu dosahujeme díky lidem a jejich angažovanosti.

Co nás pohání?

Ve středu našeho zájmu je vždy zákazník. Rozvíjíme se tím, že odpovídáme na jeho potřeby a očekávání. Naším největším esem v rukávu je široká nabídka výrobků za příznivé ceny, pohodlné obchody a příjemné obsluha.
01

Naše mise

Našim zákazníkům zajišťujeme nejsnadnější přístup ke všem výrobkům, které dennodenně potřebují a touží po nich, aby mohli obléct svoji rodinu a také vést a zdobit své domácnosti, a to za nejnižší ceny.
02

Naše vize

Stát se největší, nejlepší, nejlevnější a nejznámější značkou obchodů pro rodinu a domácnost v Evropě.
03

Naše strategie

Naše strategie je založena na praktických pilířích Větší – Lepší – Jednodušší – Levnější se zaměřením na rozvoj podnikání a kultury, pracovního prostředí, kariéry a odměn z hlediska rozvoje lidí.

Naše čísla
hovoří samy za sebe!

> 28 milionů

zákazníků měsíčně

> 1000

osob v centrále v polsku

> 26 tisíc

ZAMĚSTNANCŮ V 17 EVROPSKÝCH ZEMÍCH

> 3 tisíce

OBCHODŮ V 17 EVROPSKÝCH ZEMÍCH

> 20 let

NEUSTÁLÉHO ROZVOJE

> 200 tis. m2

SKLADOVACÍCH PLOCH V EVROPĚ

Chceme proniknout ke každému

Každý rok otvíráme průměrně tři sta obchodů na nových místech a vstupujeme na minimálně dva evropské trhy. Jen v poslední dekádě se počet zaměstnanců PEPCO zdesetinásobil.
Soustředíme se na zajištění co možná nejlepší dostupnosti cenově atraktivních výrobků, ale také na pokud možno co nejširší zeměpisný dosah. .

Počet obchodů v jednotlivých zemích:

Polsko
1268
Česko
290
Slovensko
148
Rumunsko
447
Maďarsko
249
Slovinsko
39
Chorvatsko
123
Litva
83
Lotyšsko
60
Estonsko
36
Bulharsko
157
Itálie
163
Srbsko
125
Španělsko
208
Rakousko
73
Německo
54
Řecko
25
Portugalsko
14
Bosna a Hercegovina
15

 

 

PEPCO je maloobchodní značka a stejně jako další dvě značky Poundland nebo Dealz patří do společnosti PEPCO Group. Svým zákazníkům, zejména rodinám se skromnějším rozpočtem, nabízí vše, co potřebují k vybavení a zkrášlení svého domova, a to oblečení, základní produkty pro domácnost, dekorace a rychloobrátkové zboží.

Více než 4 000 malých a středních obchodů společnosti PEPCO Group najdete v 19 evropských zemích, konkrétně v nákupních centrech, maloobchodních parcích nebo přímo na ulicích.

V květnu 2021 vstoupila společnost PEPCO Group na Varšavskou burzu cenných papírů.

Náš příběh, to je příběh úspěchu!

2023

Objevujeme se v Portugalsku a Bosně a Hercegovině.

2022

K PEPCO rodině se připojuje i Německo a Řecko!

2021

K PEPCO rodině se připojuje i Španělsko a Rakousko!

2020

Otvíráme obchody v Itálii a Srbsku

V Polsku slavíme otevření 1000. obchodu PEPCO
2019

K rodině PEPCO se připojuje Bulharsko.

2018

Objevujeme se v Estonsku a Lotyšsku.

2017

Otvíráme obchody v Chorvatsku, Slovinsku a v Litvě.

2016

Za necelé dva roky zdvojnásobujeme počet obchodů - otvíráme tisící obchod PEPCO v Evropě.

2015

PEPCO už je možné navštívit v Rumunsku a Maďarsku.

2014

Slavíme otevření pětistého obchodu PEPCO.

od 2013

Naše obchody jsou poprvé k dispozici také zákazníkům mimo Polsko.

PEPCO vzniká v Česku a na Slovensku.
2007

Otevření 100. obchodu PEPCO.

2004

Rodí se prvních 14 obchodů v takových městech jako: Poznaň, Bydhošť nebo Gdaňsk.

1999

Začátky tvorby základů pro síťový byznys.

Naši zaměstnanci jsou vizitkou značky PEPCO!

Společnost se dynamicky rozvíjí díky zaměstnancům a oni se rozvíjí s ní – učí se, následují své ambice, jsou povyšováni.

PEPCO v současnosti zaměstnává přes 26 000 lidí, z nichž většina pracuje v prodejnách, téměř 1 000 v centrále v Poznani a stejný počet v distribučních centrech v Maďarsku a Polsku. V roce 2021 jsme se ocitli v žebříčku Forbes nejlepších zaměstnavatelů v Polsku. Naši zaměstnanci oceňují PEPCO mimo jiné pro atmosféru ve firmě, mezilidské vztahy, možnosti rozvoje a pracovní podmínky.

Dříve jsem byla pět let zodpovědná za jeden trh, ale dnes, když jsem ředitelkou prodeje v jihoevropském regionu, řídím osm různých států. Je to skvělá zkušenost, protože přes jednotnou organizační strukturu a kulturu mám celou dobu možnost učit se novému chování a trochu jinému přístupu ke každodennímu životu.
Když se mě ptají lidé mimo PEPCO na základy neustálého, více než 20letého pozitivního rozvoje společnosti, neměnně odpovídám: skvělí zaměstnanci a pracovní atmosféra, která vychází z pěti hodnot, jež jsou směrodatné pro společnost, tedy úcta, poctivost, spolupráce, nadšení a zdokonalování. Pracuji v PEPCO od prvního dne, kdy existuje, a sám to dennodenně zažívám.
PEPCO je místem mezinárodní spolupráce. Pracují zde důvěryhodní lidé, kteří denně projevují úžasnou angažovanost a chuť dosáhnout úspěchu. V IT oddělení čekají na každého neustále nové výzvy a nové projekty. Mezi námi existuje kultura učení se z chyb, ve které je prohra považována za příležitost k učení se a rozvoji.
Práce ve společnosti, která pečuje o rozvoj a vzdělávání, dovoluje zaměstnancům realizovat své vlastní nápady na sociální projekty, je splněním snů pro každého, kdo chce působit v oblasti sociální zodpovědnosti byznysu.
Svou kariéru v Pepcu jsem začal jako vedoucí prodejny, tuto pozici zastávám dodnes. Díky Pepcu mám možnost se rozvíjet v oblastech jako: řízení týmu na různých prodejnách, koordinace otevírání prodejen a také jako školitel na workshopech pro nové manažery.
Jsem součástí rodiny Pepco téměř 10 let. Nečekal jsem, že svou práci budu tak milovat. Začal jsem stáží, mělo to být krátké dobrodružství po skončení školy a dnes jsem zástupce vedoucího prodejny. Tato práce mě velmi naplňuje a jsem vděčný za možnost se rozvíjet, kterou jsem na každé z pozic, které jsem zastával, naplno využil.

Staň se už dnes součástí našeho úspěchu!

Zaměstnanecké výhody
Profesní výzvy
Šance na rozvoj
Systémy školení
Mezinárodní prostředí
Přátelská atmosféra
Zaměstnanecká sleva
Kafetérie benefitů
… a mnoho dalších!

Charitativní činnost

Pro PEPCO jsou prioritou v oblasti sociálního působení právě děti a organizace jejich volného času, rozvoj, vzdělávání a vyrovnávání životních příležitostí. Spolupracujeme s veřejně prospěšnými organizacemi, tvoříme vlastní podpůrné programy, angažujeme se jako dobrovolníci. V každém státě, ve kterém působíme, se věnujeme různým iniciativám, které jsou zaměřeny na děti.

 

Trvale udržitelný rozvoj

Chceme podnikat udržitelným způsobem se zaměřením na několik hlavních oblastí rozvoje, včetně zaměstnanců a zákazníků, dodavatelského řetězce a infrastruktury na podporu podnikání.

Poctivá práce přináší výsledky!

Mastercard Obchodník roku
- 2. místo

Mastercard Obchodník roku je prestižní ocenění nejlepších obchodníků v jednotlivých kategoriích maloobchodu, které je udělováno na základě výsledků reprezentativního průzkumu. PEPCO...
Čti více
Mastercard Obchodník roku je prestižní ocenění nejlepších obchodníků v jednotlivých kategoriích maloobchodu, které je udělováno na základě výsledků reprezentativního průzkumu. PEPCO se této soutěže zúčastňuje pravidelně a má za sebou řadu hezkých vítězství v kategorii Obchodník roku s oděvy. Máme z toho velkou radost!

Hvězda kvality obsluhy 2020

Ocenění, které je udělováno společnostem, za vysokou kvalitu obsluhy spotřebitele oceňovanou Polským programem kvality obsluhy, jenž celoročně zkoumá úroveň spokojenosti spotřebitelů...
Čti více
Ocenění, které je udělováno společnostem, za vysokou kvalitu obsluhy spotřebitele oceňovanou Polským programem kvality obsluhy, jenž celoročně zkoumá úroveň spokojenosti spotřebitelů a ročně zpracovává miliony údajů. Již poněkolikáté provedený výzkum jednoznačně ukazuje, že nás zákazníci PEPCO považují za přátelskou a důvěryhodnou značku.

Super značka 2020

Ocenění pro nejvíc se rozvíjející, rozeznatelné a inovativní značky, jež jsou přítomny na polském trhu. Značka PEPCO již poněkolikáté získala ocenění SUPER...
Čti více
Ocenění pro nejvíc se rozvíjející, rozeznatelné a inovativní značky, jež jsou přítomny na polském trhu. Značka PEPCO již poněkolikáté získala ocenění SUPER ZNAČKY 2020 za kvalitu, důvěru a jméno. V žebříčku se hodnotí: tržní pozice jednotlivých značek a jejich progrese, kvalita výrobků nebo služeb a také úroveň důvěry zákazníků. Speciální ocenění, které PEPCO obdrželo v rámci jubilejního ročníku programu „Dobrá značka - kvalita, důvěra…

Mastercard Obchodník roku
- 1. místo

Mastercard Obchodník roku je prestižní ocenění nejlepších obchodníků v jednotlivých kategoriích maloobchodu, které je udělováno na základě výsledků reprezentativního průzkumu. PEPCO...
Čti více
Mastercard Obchodník roku je prestižní ocenění nejlepších obchodníků v jednotlivých kategoriích maloobchodu, které je udělováno na základě výsledků reprezentativního průzkumu. PEPCO se této soutěže zúčastňuje pravidelně a má za sebou řadu hezkých vítězství v kategorii Obchodník roku s oděvy. Máme z toho velkou radost!

Značka dekády

Speciální ocenění, které PEPCO obdrželo v rámci jubilejního ročníku programu „Dobrá značka - kvalita, důvěra, jméno“ za pravidelné objevování se v...
Čti více
Speciální ocenění, které PEPCO obdrželo v rámci jubilejního ročníku programu „Dobrá značka - kvalita, důvěra, jméno“ za pravidelné objevování se v hlasování v období let 2009–2019. PEPCO je jedinou oceněnou značkou mezi diskontními obchody a již deset let jednou z nejvíce ceněných společností mezi spotřebiteli a odborníky na trh!

Hvězda kvality obsluhy 2019

Ocenění, které je udělováno společnostem, za vysokou kvalitu obsluhy spotřebitele oceňovanou Polským programem kvality obsluhy, jenž celoročně zkoumá úroveň spokojenosti spotřebitelů...
Čti více
Ocenění, které je udělováno společnostem, za vysokou kvalitu obsluhy spotřebitele oceňovanou Polským programem kvality obsluhy, jenž celoročně zkoumá úroveň spokojenosti spotřebitelů a ročně zpracovává miliony údajů. Již poněkolikáté provedený výzkum jednoznačně ukazuje, že nás zákazníci PEPCO považují za přátelskou a důvěryhodnou značku.

Super značka 2019

Ocenění pro nejvíc se rozvíjející, rozeznatelné a inovativní značky, jež jsou přítomny na polském trhu. Značka PEPCO již poněkolikáté získala ocenění SUPER...
Čti více
Ocenění pro nejvíc se rozvíjející, rozeznatelné a inovativní značky, jež jsou přítomny na polském trhu. Značka PEPCO již poněkolikáté získala ocenění SUPER ZNAČKY 2019 za kvalitu, důvěru a jméno. V žebříčku se hodnotí: tržní pozice jednotlivých značek a jejich progrese, kvalita výrobků nebo služeb a také úroveň důvěry zákazníků.

Mastercard Obchodník roku
- 1. místo

Mastercard Obchodník roku je prestižní ocenění nejlepších obchodníků v jednotlivých kategoriích maloobchodu, které je udělováno na základě výsledků reprezentativního průzkumu. PEPCO...
Čti více
Mastercard Obchodník roku je prestižní ocenění nejlepších obchodníků v jednotlivých kategoriích maloobchodu, které je udělováno na základě výsledků reprezentativního průzkumu. PEPCO se této soutěže zúčastňuje pravidelně a má za sebou řadu hezkých vítězství v kategorii Obchodník roku s oděvy. Máme z toho velkou radost!

Forbes Diamonds 2018

To je žebříček nejdynamičtěji se rozvíjejících společností v Polsku. Ve spolupráci s redakcí měsíčníku „Forbes“ a na základě údajů shromážděných z obchodních...
Čti více
To je žebříček nejdynamičtěji se rozvíjejících společností v Polsku. Ve spolupráci s redakcí měsíčníku „Forbes“ a na základě údajů shromážděných z obchodních průzkumů společnosti Bisnode Polsko je zpracována databáze společností a podniků, kterým je udělen pozitivní rating důvěryhodnosti. PEPCO se již poněkolikáté stalo nositelem ceny tohoto hlasování.

Hvězda kvality obsluhy 2018

Ocenění, které je udělováno společnostem, za vysokou kvalitu obsluhy spotřebitele oceňovanou Polským programem kvality obsluhy, jenž celoročně zkoumá úroveň spokojenosti spotřebitelů...
Čti více
Ocenění, které je udělováno společnostem, za vysokou kvalitu obsluhy spotřebitele oceňovanou Polským programem kvality obsluhy, jenž celoročně zkoumá úroveň spokojenosti spotřebitelů a ročně zpracovává miliony údajů. Již poněkolikáté provedený výzkum jednoznačně ukazuje, že nás zákazníci PEPCO považují za přátelskou a důvěryhodnou značku.

Super značka 2018

Ocenění pro nejvíc se rozvíjející a rozeznatelné značky, jež jsou přítomny na polském trhu. Značka PEPCO byla již poněkolikáté velmi dobře hodnocena...
Čti více
Ocenění pro nejvíc se rozvíjející a rozeznatelné značky, jež jsou přítomny na polském trhu. Značka PEPCO byla již poněkolikáté velmi dobře hodnocena a získala díky této skutečnosti ocenění SUPER ZNAČKY 2018 za kvalitu, důvěru a jméno. V žebříčku se hodnotí: tržní pozice jednotlivých značek a jejich progrese, kvalita výrobků nebo služeb a také úroveň důvěry zákazníků.

AI Excellence Award 2017

Prestižní ocenění Best Retailer of the Year 2017 a také AI Excellence Award za největší úspěch roku 2017: 1000. otevření obchodu. Ocenění...
Čti více
Prestižní ocenění Best Retailer of the Year 2017 a také AI Excellence Award za největší úspěch roku 2017: 1000. otevření obchodu. Ocenění je udělováno společností AI Global Media.

SUPER MARKA 2017

Ocenění pro nejvíc se rozvíjející a rozeznatelné značky, jež jsou přítomny na polském trhu.
Čti více
Ocenění pro nejvíc se rozvíjející a rozeznatelné značky, jež jsou přítomny na polském trhu.

Hvězda kvality obsluhy 2017

Ocenění, které je udělováno společnostem za vysokou kvalitu obsluhy spotřebitele oceňovanou Polským programem kvality obsluhy.
Ocenění, které je udělováno společnostem za vysokou kvalitu obsluhy spotřebitele oceňovanou Polským programem kvality obsluhy.

Forbes Diamond 2017

Již podesáté společnost Bisnode Polsko ve spolupráci s redakcí měsíčníku „Forbes“ zpracovala žebříček nejdynamičtěji se rozvíjejících společností a podniků v Polsku....
Čti více
Již podesáté společnost Bisnode Polsko ve spolupráci s redakcí měsíčníku „Forbes“ zpracovala žebříček nejdynamičtěji se rozvíjejících společností a podniků v Polsku. Takových, které ve třech posledních letech nejrychleji zvýšily svoji hodnotu. V žebříčku oceněných společností z velkopolského regionu získalo PEPCO I. místo.