Oblíbené (0)

Můj obchod

0

Naše kvalita

Vyberte si pro sebe a svou rodinu to nejlepší. Dobrá kvalita za přijatelnou cenu – to je zásada, kterou se v Pepco již léta řídíme, abychom vyhověli požadavkům našich zákazníků.

Všechny výrobky, které byly uvedeny do obchodů Pepco, musí splňovat definované normy kvality. Proto – v závislosti na kategorii výrobku – kontrolujeme bezpečnost, použitelnost a kvalitu výrobků.

Náš tým kontroly kvality se skládá z více než deseti specialistů, kteří jsou zodpovědní za ověřování kvality jednotlivých kategorií výrobků.

Tento tým při každodenní práci ověřuje a schvaluje výrobky z hlediska bezpečnosti, kvality a funkčnosti na základě směrnic, nařízení, norem, případně dalších právních předpisů.

Specialisté oddělení kvality také spolupracují s externími akreditovanými laboratořemi a certifikačními orgány, které ověřují a potvrzují shodu sortimentu se stanovenými normami. Výsledkem této spolupráce jsou značky nebo symboly udělených certifikátů umístěné na výrobcích.

Interní označení kvality výrobků Pepco

ORGANIC COTTON (BIO BAVLNA)

Mezi bavlněnými výrobky společnosti PEPCO objevíte i speciální řadu oděvů s označením ORGANIC COTTON, která označuje konkrétní výrobky z bio bavlny nebo s jejím obsahem. Bio bavlna je surovina získávaná ručně a za použití metod ekologického zemědělství. Na plantážích se používají přírodní prostředky ochrany, takže bavlněný materiál neobsahuje žádné pesticidy. Znamená to také, že proces pěstování a produkce této bavlny probíhá udržitelným způsobem.

RECYKLOVANÝ POLYESTER

Jedná se o interní označení společnosti PEPCO, které zaručuje, že výrobek byl částečně nebo zcela vyroben z recyklovaného polyesteru. Používáním obnovitelných plastů přispíváme k podpoře udržitelného rozvoje.

Mezinárodní osvědčení kvality výrobků Pepco

OEKO – TEX

OEKO-TEX® Standard 100 je přední světová nezávislá značka bezpečnosti textilních tkanin, při níž se ověřuje přítomnost škodlivých chemických látek u všech prvků výrobku – od tkaniny až po potisky, knoflíky, zipy, etikety a další ozdobné prvky.

OEKO-TEX® MADE in GREEN je kombinací certifikátu OEKO-TEX® Standard 100, který potvrzuje chemickou bezpečnost výrobku, a certifikátu OEKO-TEX STeP, který navíc ověřuje a potvrzuje environmentální a sociální aspekty.

 

Více o osvědčení

GOTS (The Global Organic Textile Standard)

Certifikát se vztahuje na všechny fáze ekologické textilní výroby. Norma stanoví omezení týkající se původu příze, chemických látek používaných ve výrobním procesu a zahrnuje ověření sociálních a environmentálních standardů.

 

Více o osvědčení

ORGANIC CONTENT STANDARD

Organic 100 a Organic Blend Content Standard jsou mezinárodní normy ověřující obsah organických vláken ve výrobku. Přitom ověřují každou fázi získávání a zpracování surovin.

Organic 100 Claim standard se uděluje výrobkům, které obsahují minimálně 95 % bio bavlny.

Organic Blended Claim Standard lze zase použít od minimálního 5% obsahu bio bavlny ve výrobku.

 

Více o osvědčení

RECYCLED CLAIM STANDARD

Tyto normy ověřují obsah recyklovaných vláken ve výrobku. Certifikát uděluje nezávislý orgán výrobcům, jejichž výrobky obsahují nejméně 5 % recyklovaných vláken.

Recycled Claim Standard 100 lze na výrobek umístit, pokud obsahuje minimálně 95 % recyklovaného obsahu.

V ostatních případech, kdy je obsah recyklovaných vláken nižší než 95 %, může být udělena certifikace Recycled Claim Standard Blended.

 

Více o osvědčení

VEGAN a VEGETARIAN

Tyto certifikáty jsou určeny pro potravinářské výrobky, průmyslové výrobky a kosmetiku. Osvědčují, že nabízené výrobky neobsahují složky živočišného původu.

Vegan – v žádné fázi výroby nebyly použity živočišné suroviny ani jejich části. Neobsahují ani produkty živočišného původu.

Vegetarian – v žádné fázi výroby nebyly použity živočišné suroviny ani jejich části. Mohou však obsahovat produkty živočišného původu, jako je hedvábí, med, mléko nebo vaječné deriváty (s výjimkou vajec z klecového chovu).

 

Více o osvědčení

INTERTEK

Jedná se o mezinárodní značku kvality, kterou udělují nezávislé zkušební laboratoře včetně zkušební laboratoře Intertek. Značka potvrzuje, že výrobek splňuje evropské bezpečnostní normy a také požadavky na kvalitu nebo užitné vlastnosti výrobku.

Zkušební laboratoře Intertek před udělením značky kvality důkladně ověřují výrobky z hlediska bezpečnosti, trvanlivosti, funkčnosti, pevnosti a použitelnosti. Ověřování zahrnuje také kontrolu výrobků během výrobního procesu.

 

Více o osvědčení

Proč se vyplatí nakupovat v Pepco?

Je vám vždy nablízku

Více než 200 prodejen. Jsme vám vždy nablízku.

Vždy nízké ceny

V Pepco najdete vše, co potřebujete a za nízké ceny.

Široký výběr

V Pepco najdete široký výběr výrobků pro sebe, svou rodinu a domácnost.

Nakupujte bez obav

Máte právo vrátit zboží do 30 dnů v libovolném obchodě Pepco na území České republiky.