Moje prodejna
LOADER
Menu
Produkty

Spolupracujeme s

NROS - Nadace rozvoje občanské společnosti

Nadace rozvoje občanské společnosti jako jedna z nejstabilnějších nadací existuje od roku 1993 a patří mezi nejstarší a největší neziskové organizace v České republice.
Rozvíjí vlastní charitativní a společensky odpovědné projekty. Jednou z našich klíčových cílových skupin jsou děti a mladí lidé, které podporujeme v rámci specifických programů například partnersví sbírky Pomozte Detěm a realizujeme i vlastní PEPCO program pomoci.

SOS Dětské vesničky

V zemích, ve kterých jsou obchody PEPCO spolupracujeme s lokálními vesničkami, jež jsou součástí mezinárodní organizace SOS Children’s Villages, které pomáhá opuštěným dětem a dětem ohroženým ztrátou rodičovské péče, aby byly co nejlépe připraveny pro dospělý život. PEPCO podporuje realizaci nejrůznějších vzdělávacích a odpočinkových projektů ve vesničkách.

 Zákazníci PEPCO také pomáhají

Charitativní medvídci

V nabídce hraček PEPCO můžeš najít výjimečnou dvojici charitativních medvídků. 100 % zisku z jejich prodeje směřuje do Společnosti SOS Vesničky, která podporuje rozvoj a vzdělání svých svěřenců. Koupí medvídka podpoříte naši iniciativu.

Reklamní tašky

Všechny veřejně prospěšné akce plně hradíme ze zisku, jehož zdrojem je prodej reklamních tašek, ať už jednorázových nebo opakovaně použitelných, v našich obchodech. Naše reklamní tašky, to jsou tašky ecoLoop, které jsou z 80 % vyráběny z recyklovaných fóliových odpadů a 100% se hodí pro další recyklaci. Snažíme se tímto způsobem minimalizovat negativní vliv plastu na naše životní prostředí a prostředky z prodeje předáváme na ušlechtilé cíle.