Oblíbené

Můj obchod

0

Charitativní činnost

Spolupracujeme s

NROS - Nadace rozvoje občanské společnosti

Nadace rozvoje občanské společnosti jako jedna z nejstabilnějších nadací existuje od roku 1993 a patří mezi nejstarší a největší neziskové organizace v České republice.
Rozvíjí vlastní charitativní a společensky odpovědné projekty. Jednou z našich klíčových cílových skupin jsou děti a mladí lidé, které podporujeme v rámci specifických programů například partnersví sbírky Pomozte Detěm a realizujeme i vlastní PEPCO program pomoci.

Otevřít stránku Pomozte dětěm / NROS

SOS Dětské vesničky

V zemích, ve kterých jsou obchody PEPCO spolupracujeme s lokálními vesničkami, jež jsou součástí mezinárodní organizace SOS Children’s Villages, které pomáhá opuštěným dětem a dětem ohroženým ztrátou rodičovské péče, aby byly co nejlépe připraveny pro dospělý život. PEPCO podporuje realizaci nejrůznějších vzdělávacích a odpočinkových projektů ve vesničkách.

Přejdi na stránku SOS Dětské vesničky

 Zákazníci PEPCO také pomáhají

Charitativní medvídci

V nabídce hraček PEPCO můžeš najít výjimečnou dvojici charitativních medvídků. 100 % zisku z jejich prodeje směřuje do Společnosti SOS Vesničky, která podporuje rozvoj a vzdělání svých svěřenců. Koupí medvídka podpoříte naši iniciativu.

Reklamní tašky

Všechny veřejně prospěšné akce plně hradíme ze zisku, jehož zdrojem je prodej reklamních tašek, ať už jednorázových nebo opakovaně použitelných, v našich obchodech. Naše reklamní tašky, to jsou tašky ecoLoop, které jsou z 80 % vyráběny z recyklovaných fóliových odpadů a 100% se hodí pro další recyklaci. Snažíme se tímto způsobem minimalizovat negativní vliv plastu na naše životní prostředí a prostředky z prodeje předáváme na ušlechtilé cíle.

Proč se vyplatí nakupovat v Pepco?

Je vám vždy nablízku

Více než 200 prodejen. Jsme vám vždy nablízku.

Vždy nízké ceny

V Pepco najdete vše, co potřebujete a za nízké ceny.

Široký výběr

V Pepco najdete široký výběr výrobků pro sebe, svou rodinu a domácnost.

Nakupujte bez obav

Máte právo vrátit zboží do 30 dnů v libovolném obchodě Pepco na území České republiky.