Moje prodejna
LOADER
Menu
Produkty

OÁZA v etno stylu

Obklopte se etnickými vzory, příjemnými texturami a tlumenými barvami a nechte svoji mysl v klidu odpočívat. Design naší nové kolekce bytových doplňků je inspirován harmonickým životem prastarých kultur a přírodním bohatstvím naší nádherné planety.

Dřevo je dokonalý přírodní materiál, který vám ve vašem domově pomůže vytvořit přátelskou a uklidňující atmosféru. Dřevěné rámečky, boxy a kontejnery doslova „zahřejí” každý interiér, včetně střídmého minimalistického. Textilie v jemných, ale zároveň zajímavých a svěžích barvách dodají každé místnosti útulnost. Interiér v etnickém stylu skvěle doplní nádobí připomínající keramické výrobky primitivních kmenů. Talíře a misky v pískovém odstínu se stanou ozdobou každého stolu.
Tak dobrou chuť!


Představené produkty jsou oznámením nabídky a v obchodech budou k dispozici od června 2021. Nabídka se v jednotlivých obchodech může lišit cenou, množstvím a dostupností sortimentu (některé produkty budou dostupné pouze ve vybraných obchodech). Fotografie produktů jsou ilustrativní a mohou se od reality mírně lišit.

Nabídka platí do vyprodání zásob.

Mohlo by se vám také líbit: