Moje prodejna
LOADER
Menu
Produkty

​Nová dimenze měkkosti

Pro sebe a svoji rodinu si vyberte jen skutečné pohodlí a kvalitu potvrzenou certifikátem! Kolekce z organické bavlny se stane přítelem vaší pokožky, dokonce i té alergické a náchylné na podráždění. Jemnost a trvalou odolnost našich výrobků budete ještě dlouho milovat. A to samé platí také o módních vzorech a motivech v těch nejpopulárnějších stylech a licencích, které překvapí kvalitou a potěší cenou.
Certifikát GOTS, neboli
Global Organic Textile Standard,
je nejpřísnější mezinárodní
biotextilní certifikát.
Oblečení se symbolem GOTS
je garancí nejvyšší jakosti,
bezpečnosti pro pokožku
a péče o životní prostředí.
Organická bavlna se pěstuje ekologicky a s ohledem na pracovní podmínky zaměstnanců. Na plantážích se používají přírodní prostředky na ochranu rostlin. Díky tomu je materiál vyrobený z organické bavlny tak bezpečný. Oblečení ušité ze 100% organické bavlny nebo s vysokým obsahem bavlny je krásně měkoučké, pohodlné a perfektně sedí. Organická bavlna je lehoučký a vzdušný materiál, který umožňuje pokožce dýchat, a tak ji chrání před podrážděním. Navíc jde o materiál velmi kvalitní, a proto bavlněné oblečení vydrží dlouho v perfektním stavu.
Vaši malí průzkumníci milují hrdiny ze svých oblíbených pohádek. Proto nejnovější kolekce PEPCO nabízí oblečení, které kombinuje to nejdůležitější – nejnovější trendy, licence a výjimečnou jemnost, do které mohou dětičky pohodlně vklouznout.
Pro starší děti jsme připravili to nejkvalitnější oblečení v tlumených barvách a s módními potisky. Naše nabídka je plná kousků, které je možno libovolně kombinovat, a vychutnat si tak každý den nový styl.

Prezentovaná nabídka produktů bude v prodejnách PEPCO k dispozici od 25. února 2021 a platí do vyprodání zásob. Nabídka se v jednotlivých prodejnách může lišit v závislosti na množství a dostupnosti sortimentu. Fotografie produktů jsou jen ilustrativní a mohou se mírně lišit od skutečnosti.

copyright ©Disney

Mohlo by se vám také líbit: