Oblíbené

Můj obchod

0

LP Loft

Pro zkušené dekoratéry

Chcete mít kolem sebe přírodu i o Vánocích? Tradiční barevné koule na vánoční stromeček můžete nahradit ozdobami z přírodních materiálů a přívěsky ve tvaru zvířátek.

Inspirujte se dekoracemi a nápady z našeho vánočního obchůdku PEPCO a prožijte svátky v příjemném prostředí.

Pro zkušené dekoratéry

Chcete mít kolem sebe přírodu i o Vánocích? Tradiční barevné koule na vánoční stromeček můžete nahradit ozdobami z přírodních materiálů a přívěsky ve tvaru zvířátek. Inspirujte se dekoracemi a nápady z našeho vánočního obchůdku PEPCO a prožijte svátky v příjemném prostředí.

Pro fanoušky loftového stylu

Loftový styl o Vánocích? Ano, jde to! Ve vánočním obchůdku PEPCO najdete dekorace, které spojují trendy design se zimními motivy.

Černé kovové svícny ve tvaru jelena nebo třeba LED hvězda, která rozzáří každý zimní večer? Přidejte k nim hebkou deku s hrnkem plným horké čokolády a sváteční nálada je zaručena!

Pro fanoušky loftového stylu

Loftový styl o Vánocích? Ano, jde to! Ve vánočním obchůdku PEPCO najdete dekorace, které spojují trendy design se zimními motivy. Černé kovové svícny ve tvaru jelena nebo třeba LED hvězda, která rozzáří každý zimní večer? Přidejte k nim hebkou deku s hrnkem plným horké čokolády a sváteční nálada je zaručena!

Pro vyznavače dobrého vkusu

Už máte nápad, jak prostřete štědrovečerní tabuli? Ve vánočním obchůdku PEPCO na vás čekají noblesní sady příborů,

černé nádobí v moderním stylu a korkové doplňky. Tato kombinace vytvoří na vašem svátečním stole krásný a harmonický celek. Prostě, radost se podívat!

Pro vyznavače dobrého vkusu

Už máte nápad, jak prostřete štědrovečerní tabuli? Ve vánočním obchůdku PEPCO na vás čekají noblesní sady příborů, černé nádobí v moderním stylu a korkové doplňky. Tato kombinace vytvoří na vašem svátečním stole krásný a harmonický celek. Prostě, radost se podívat!

Proč se vyplatí nakupovat v Pepco?

Je vám vždy nablízku

Více než 200 prodejen. Jsme vám vždy nablízku.

Vždy nízké ceny

V Pepco najdete vše, co potřebujete a za nízké ceny.

Široký výběr

V Pepco najdete široký výběr výrobků pro sebe, svou rodinu a domácnost.

Nakupujte bez obav

Máte právo vrátit zboží do 30 dnů v libovolném obchodě Pepco na území České republiky.