Moje prodejna
LOADER
Menu
Produkty

Novinka! Objevte nejnovější trendy džíny Chic by Lee a Rustler od Wranglera. Limitovaná kolekce PEPCO je plná nadčasových střihů od mezinárodních značek,

které ocení ženy i muži pro jejich módní styling a pohodlí. A to vše za cenu, kterou si zamilujete! Ověřte si dostupnost produktů ve své prodejně.

Novinka! Objevte nejnovější trendy džíny Chic by Lee a Rustler od Wranglera. Limitovaná kolekce PEPCO je plná nadčasových střihů od mezinárodních značek, které ocení ženy i muži pro jejich módní styling a pohodlí. A to vše za cenu, kterou si zamilujete! Ověřte si dostupnost produktů ve své prodejně.

Hledáte jedinečné kalhoty, které budou dokonalým základem pro každodenní styling? Džínovina nikdy nevyjde z módy, a proto ji v PEPCO

pořídíte za atraktivní cenu. Objevte kolekci pro celou rodinu a kombinujte ji a mixujte pro různé příležitosti tak, jak se vám to líbí!

Hledáte jedinečné kalhoty, které budou dokonalým základem pro každodenní styling? Džínovina nikdy nevyjde z módy, a proto ji v PEPCO pořídíte za atraktivní cenu. Objevte kolekci pro celou rodinu a kombinujte ji a mixujte pro různé příležitosti tak, jak se vám to líbí!

Skinny střih, který zvýrazní pas a boky, klasický střih s rovnými nohavicemi, trendy džíny s odřeným vzhledem nebo třeba mom fit s vysokým pasem? Je to jen na vás! V kolekci PEPCO na vás čeká spoustu různých typů džínových kalhot pro ženy, muže i děti. Stačí si jen vybrat model, ve kterém budete vypadat prostě skvěle!


Prezentovaná nabídka bude dostupná v prodejnách PEPCO od 9. března 2023 a platí do vyprodání zásob. Nabídka na prodejnách se může lišit co do množství a dostupnosti sortimentu. Fotografie zobrazují příklady vzorů produktů a mohou se mírně lišit od skutečnosti.

Mohlo by se vám také líbit: