Moje prodejna
LOADER
Menu
Produkty

„Všude dobře, v loftě nejlépe!“

Představujeme vám interiér v loftovém stylu a možnosti, jak šikovně skloubit jednoduchost s designem! 

V naší nové kolekci objevíte doplňky, které vám pomohou s proměnou jakéhokoli interiéru. Pro industriální vzhled jsou typické doplňky s geometrickými tvary, vzory a tlumenými barvami. Dominují v něm béžové a šedé odstíny v kombinaci s bílou a hnědou barvou. Černé akcenty mu zase dodávají stylový výraz a kov se díky své univerzálnosti hodí do každého interiéru. Přidejte svěží zelené rostliny, měkké polštáře a dřevěné fotorámečky, které jsou nadčasové, zútulní každý interiér a dodají mu osobitý charakter.

Tento podzim se společně zaměříme na minimalismus v loftovém stylu. 

„Začněte den v kuchyni se svými blízkými“

Chcete začít každý den příjemně? Víme, jak na to! Udělejte si kávu v praktickém french pressu nebo sáhněte po hrnečku se sítkem a připravte si svůj oblíbený zelený čaj.

V našich prodejnách najdete spoustu doplňků, které vám svojí jednoduchostí zpříjemní ráno a zároveň vám ve vaší kuchyni navodí atmosféru moderních industriálních interiérů. Navíc jsou samy o sobě ozdobou – stačí se podívat na nerezové nože v elegantním černém stojanu. Postrádáte doma mísu na ovoce? Připravili jsme pro vás efektní kovové produkty v moderním designu. 

Pro interiér v loftovém stylu jsou typické i dřevěné prvky. Setkáte se s nimi na kuchyňských doplňcích s bambusovou úpravou nebo na dózách s dřevěnými víčky. Garantujeme vám, že s naší novou kolekcí získá vaše kuchyně svěží a moderní vzhled a i vaše jídlo bude vypadat mimořádně chutně!

„Relaxujte ve svém loftovém wellness“

Také koupelnu si můžete zařídit v loftovém stylu a užívat si atmosféru domácích lázní.

Ďábel tkví v detailech a v hluboké temnotě! Vyberte si dávkovač na mýdlo, dózu na vatové tyčinky či kosmetické tampony a zrcadlo v kovovém rámečku v temné černé barvě a vaše koupelna rázem získá moderní industriální vzhled.

Dokonalého pocitu domácích lázní dosáhnete jen s několika málo prvky! Nevěříte? Vyzkoušejte třeba bambusové koše nebo měkké předložky, které nejen že zútulní vaši koupelnu, ale navodí i tu správnou atmosféru. A módní regál dodá interiéru vzhled luxusního hotelu. 

Zní to příjemně, industriálně, domácky, zkrátka dokonale! Co říkáte?


Předložená nabídka bude k dispozici v obchodech PEPCO od 23. září 2021 a platí do vyprodání zásob. Nabídka v obchodech se může lišit z hlediska množství a dostupnosti sortimentu. Fotografie ukazují příklady vzorů produktů a mohou se mírně lišit od reality.

Mohlo by se vám také líbit: