Buďte součástí našeho úspěchu!

Na pracovní pozici

Pokladní - prodavač, Česká Lípa

Pracoviště: Česká Lípa

Požadujeme:

  Požadovaná praxe: Pozice je vhodná pro absolventa

Administrativní a ekonomické znalosti:

  •    Pokladna – základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti:

  • chuť zdokonalovat se
  • komunikativnost
  • samostatnost a odpovědnost
  • vysoké pracovní nasazení
  • profesionální vystupování
  • loajalita vůči kolegům a zaměstnavateli
  • vztah k obchodu a módě
  • ochota k fyzické práci

 Nabízíme:

  •  práce v rozvíjející se společnost
  • možnost kariérního postupu
  • dvousložkový plat (fix prémie)
  • slevy na zaměstnanecké nákup
  • propracovaný systém zaškolení a interního vzdělávání
  • flexibilní pracovní doba
  • stravenky

 Náplň práce:

  •  obsluha a poradenství zákazníkům
  • práce na pokladně
  • příjem zboží a jeho prezentace
  • přecenění a přesuny zboží, účast na inventuře
  • průběžné doplňování zboží ze skladu
  • odpovědnost za pořádek a čistotu na prodejně, její celkový vzhled
  • prevence proti krádežím

Zasláním životopisu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Zasláním životopisu, motivačního dopisu a dalších dokumentů e-mailem, poštou, anebo doručením osobně, dobrovolně poskytujete správci PEPCO Czech Republic s.r.o., se sídlem Praha 4 - Nusle, Hvězdova 1716/2b, PSČ 14078, IČ: 24294420, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů v rozsahu titul, jméno, příjmení, adresa místa trvalého bydliště, adresa místa přechodného bydliště, věk, pohlaví, zda vlastníte zdravotní průkaz, průkaz pracovníka v potravinářství, řidičský průkaz – typ, všechny údaje a jiné záznamy uvedené v úředním dokladu o vzdělání, podpis, kontaktní údaje (zejména telefonní číslo a e-mail), jazykové znalosti, praxe, absolvované kurzy (název, země), certifikáty (název, doba platnosti, vydavatel, země), dovednosti (název, úroveň), očekávaný plat, očekávané zaměření, očekávané místo práce, hodnocení pohovorů (vzhled, kvalifikace, verbalita, neverbalita), výsledky testů dovedností a dalších osobních údajů uvedených v životopise, motivačním dopise a dotazníku uchazeče o zaměstnání, a to za účelem evidence uchazečů o zaměstnání. Správce informuje subjekt údajů o tom, že jeho osobní údaje budou poskytnuty zpracovateli PEPCO Poland Sp. z o. o. z, se sídlem Strzeszyńska 73A, Poznan, NIP 782-21-31-157. Osobní údaje nebudou zveřejňované ani poskytované do třetích zemí. Osobní údaje se poskytují třetím stranám vykonávajícím kontrolu, dozor, dohled na základě zvláštních předpisů. Souhlas se zpracováním osobních údajů je možné kdykoli odvolat, jinak souhlas zanikne po uplynutí jednoho roku ode dne jeho udělení. Jako subjekt údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na opravu osobních údajů, jakož i další práva uvedená v § 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů. Jako subjekt údajů prohlašujete, že Vám byly poskytnuty všechny informace podle § 11 cit. zákona.